De witte, rechte vlakken stralen moderniteit uit, terwijl de beige contrasten gezelligheid uitstralen. Een meer dan geslaagde combinatie!
Er zijn vier verschillende bekledingen beschikbaar.
Zitgroepen in de c'go ACTIVE kunnen heel eenvoudig worden omgebouwd tot een extra slaapgelegenheid! Gewoon de tafel in de onderste positie hangen, kussens bij elkaar schuiven en de rugkussens plaatsen. Klaar!
De c'go up 525 KR ACTIVE laat een perfecte ruimtebenutting zien. Overdag biedt hij veel ruimte in de grote ronde zitgroep. 's Avonds wordt het hefbed eenvoudig neergelaten en staat er een heerlijk groot tweepersoonsbed klaar.
Eenpersoonsbedden, dwars tweepersoonsbed, lang tweepersoonsbed - hoe je in de c'go ACTIVE wilt slapen, bepaal je zelf door de keuze van je favoriete indeling. Voordeel van een dwars tweepersoonsbed zoals hier in de 480 QLK is de relatief geringe ruimtebehoefte en de enorme bergruimte die eronder verborgen ligt. Deze is zowel van binnen als van buiten toegankelijk via het serviceluik.
Het in de lengte gepositioneerde tweepersoonsbed in de 495 FR heeft de charme dat de toiletruimte met het open wasgedeelte direct naast je bed is geplaatst. Dit biedt veel bewegingsvrijheid en een optisch zeer open woonruimte. En na het tandenpoetsen direct in bed vallen - klinkt goed toch...
Een vast bed dat je niet hoeft om te bouwen is handig - maar het neemt ruimte in beslag - ook overdag, wanneer het eigenlijk niet nodig is. De slimme oplossing: een hefbed dat overdag ruimtebesparend onder het plafond wordt geparkeerd en 's avonds zonder ombouw direct beschikbaar is. (c'go up ACTIVE 525 KR)
Stapelbedden zijn vooral populair bij kinderen. Met een lengte van 210 cm en een breedte van 75 cm zijn ze zelfs geschikt voor volwassenen. Op verzoek kan bij dwars ingebouwde stapelbedden ook een derde bed worden besteld.
- 495 QSK
Standaard koudschuimmatrassen op alle vaste een- en tweepersoonsbedden
In een handomdraai weer schoon. Wie graag in de c’go wil douchen: voor alle indelingen is een douchepakket optioneel mogelijk
Comfortabele badkamer door een open wastafel met grote spiegel • 495 FR | Granada
Ook de compacte badkamers bieden volledig badcomfort: opbergruimte, grote spiegel, een elektrische toilet en een warmwatervoorziening zijn altijd aan boord.
Ook wanneer de caravan alleen aan het trekkend voertuig is gekoppeld, werkt de watervoorziening - zowel bij de wastafel als bij het toilet
Heel veel plaats in de keuken: ruime keukenkastjes en royale lades met softclose sluiting maken de keuken in de c’go tot een perfect ruimtewonder.
• 495 QSK
In de c'go of c'go up worden meestal grote 137 l koel-/vriescombinaties ingebouwd, inclusief een vriesvak van 15 l. (modelafhankelijk)
• 495 QSK
De kookplaat in de c'go heeft 3 branders die zo ver uit elkaar liggen dat je echt met 3 pannen tegelijkertijd kunt koken. Ook de stevige panhouder overtuigt - er is geen gewiebel.
De afdekkingen van de spoelbak en de kookplaat dienen in gesloten stand als werkblad.
Het comfortabele hefbed parkeert overdag ruimtebesparend onder het dak en komt pas tevoorschijn wanneer het daadwerkelijk nodig is. Zo maakt het ruimte voor de prachtige grote rondzitgroep, waar ook de grote familie plaats heeft • 525 KR | Manliva
Tijd om te slapen? ’s Avonds trek je het hefbed gewoon naar beneden. Het heeft aangenaam grote bedmaten, 200 x 140 cm en is dankzij een hoogwaardig koudschuimmatras en lattenbodem uiterst comfortabel. • 525 KR | Manilva
Twee extra slaapplaatsen ontstaan wanneer de zitgroep wordt omgebouwd tot slaapplaats en het hefbed slechts tot halverwege wordt neergelaten.
Zo kunnen in de c'go up ACTIVE tot 7 personen comfortabel slapen.
Slecht weer? Dan wordt er gewoon lekker binnen gespeeld in de eigen af te scheiden kinderkamer.
Met ligoppervlakken van 205 x 75 cm en 200 x 75 cm zijn de stapelbedden echt groot.
• 525 KR | Manilva